S24SE3R306NDFA
MFR.Part #
S24SE3R306NDFA
JLCPCB Part #
C17192133
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 20W 3.3V 6A 87% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS