S24DE120R6NDFA
Extended
Manufacturer
Delta Elec
MFR.Part #
S24DE120R6NDFA
JLCPCB Part #
C17229803
Package
DIP-6
Description
1.6kV 12V 15W 2 625mA 87.5% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS