S24SE3R303NDFA
MFR.Part #
S24SE3R303NDFA
JLCPCB Part #
C6215275
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 10W 3.3V 3A 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS