DB2EV-5.08-4P-GN
MFR.Part #
DB2EV-5.08-4P-GN
JLCPCB Part #
C395751
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 4 4P 5.08mm 630V Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS