DB137-15.0-3P-GN-P
MFR.Part #
DB137-15.0-3P-GN-P
JLCPCB Part #
C3018696
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~35 1 115A 15mm 1x3P 2~20 3 3P 600V Green M5 Through Hole 插件,P=15mm Screw Terminal Blocks ROHS