DB2EBM-3.81-10P-GN
MFR.Part #
DB2EBM-3.81-10P-GN
JLCPCB Part #
C22439017
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 3.81mm 300V 8A Board Side/Plug Green Screw Through Hole Plugin,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS