DB2ERH-3.5-2*4P-GN
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DB2ERH-3.5-2*4P-GN
JLCPCB Part #
C5184959
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.5mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS