DB2EKB-5.08-7P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKB-5.08-7P-GN-S
JLCPCB Part #
C430409
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x7P 2.5 300V 5.08mm 7 7P Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Terminal (M3) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS