CD32-470M 47UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD32-470M 47UH
JLCPCB Part #
C2826626
Package
SMD,3.5x3mm
Description
1.25Ω 470mA 47uH Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS