CD43-270M 27UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-270M 27UH
JLCPCB Part #
C2826646
Package
SMD,4.5x4mm
Description
27uH 522mΩ 710mA Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS