ZBJGM4520F-901
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
ZBJGM4520F-901
JLCPCB Part #
C49340452
Package
SMD-4P,4.7x4.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.1A 50V 60mΩ 900Ω@100MHz SMD-4P,4.7x4.5mm Common Mode Filters ROHS