CD43-2R2M 2.2UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD43-2R2M 2.2UH
JLCPCB Part #
C2826639
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.2uH 2.6A 47mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS