WI0805UC1R0JST-HF
MFR.Part #
WI0805UC1R0JST-HF
JLCPCB Part #
C18221288
Description
170mA 1uH 2.5Ω 20@50MHz 220MHz Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS