SFE4015B-1R0N-F-HF
MFR.Part #
SFE4015B-1R0N-F-HF
JLCPCB Part #
C22463946
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 4.8A 5A 60mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS