SFE5020B-680M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-680M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464116
Package
SMD,5x5mm
Description
68uH 700mA 700mA 910mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS