SFE5040B-330M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-330M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464291
Package
SMD,5x5mm
Description
1.4A 1.5A 213mΩ 33uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS