SFE6045A-4R7M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-4R7M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464192
Package
SMD,6x6mm
Description
27mΩ 3.6A 4.7uH 5.5A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS