SFE5020B-330M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-330M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464113
Package
SMD,5x5mm
Description
1A 1A 33uH 472mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS