SFE5040B-3R9M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-3R9M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464282
Package
SMD,5x5mm
Description
29mΩ 3.7A 3.9uH 4.4A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS