SFE4020A-1R2N-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-1R2N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464134
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2uH 32mΩ 3A 5.1A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS