SFE8040A-470M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-470M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464232
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 164mΩ 2A 47uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS