SFE8040A-121M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-121M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464237
Package
SMD,8x8mm
Description
1.1A 120uH 1A 382mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS