SFE4030A-150M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-150M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464079
Package
SMD,4x4mm
Description
1.11A 1.65A 15uH 247mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS