SFE5020B-101M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE5020B-101M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464117
Package
SMD,5x5mm
Description
1.35Ω 100uH 580mA 580mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS