SMAJ150A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMAJ150A-HF
JLCPCB Part #
C2445165
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.6A 150V 167V 243V 400W 5uA TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS