SMCJ150A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ150A-HF
JLCPCB Part #
C2446267
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 243V 5uA 6.2A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS