TV50C220J-G
MFR.Part #
TV50C220J-G
JLCPCB Part #
C2447881
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 142.25A 22V 24.4V 35.5V 3kW 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS