AUSMBJ30CA-HF
MFR.Part #
AUSMBJ30CA-HF
JLCPCB Part #
C3715081
Description
-55℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS