ATV02W800B-HF
MFR.Part #
ATV02W800B-HF
JLCPCB Part #
C2444391
Description
-55℃~+150℃ 1.55A 129V 1uA 200W 80V 88.8V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS