GBPC50005-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
GBPC50005-G
JLCPCB Part #
C17622331
Package
GBPC
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.1V@25A 10uA@50V 450A 50A 50V Single-Phase Rectifier GBPC Bridge Rectifiers ROHS