ATV50C200JB-HF
MFR.Part #
ATV50C200JB-HF
JLCPCB Part #
C2448656
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 154.3A 20V 22.2V 32.4V 5kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS