TV15C900JB-G
MFR.Part #
TV15C900JB-G
JLCPCB Part #
C3708155
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.27A 100V 146V 1uA 90V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS