ATV50C400JB-HF
MFR.Part #
ATV50C400JB-HF
JLCPCB Part #
C2443768
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 40V 49.1V 5kW@10/1000us 5uA 64.5V 77.5A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS