TV30C200JB-G
MFR.Part #
TV30C200JB-G
JLCPCB Part #
C3702650
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 20V 21.1V 2uA 32.4V 3kW 92.59A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS