ATV50C700JB-HF
MFR.Part #
ATV50C700JB-HF
JLCPCB Part #
C2447931
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 113V 44.2A 5kW 70V 77.8V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS