SMLJ22A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ22A-QH
JLCPCB Part #
C1983261
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 22V 26.9V 2uA 3kW 422.5A@8/20us 46.2V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS