ATV06B131J-HF
MFR.Part #
ATV06B131J-HF
JLCPCB Part #
C2445620
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.87A 209V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS