TV06B220JB-HF
MFR.Part #
TV06B220JB-HF
JLCPCB Part #
C3705673
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS