ABZT52B8V2-HF
MFR.Part #
ABZT52B8V2-HF
JLCPCB Part #
C3731730
Description
1 Independent 500mW 50Ω 630nA@5V 7Ω 8.04V~8.36V 8.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS