ATV06B151J-HF
MFR.Part #
ATV06B151J-HF
JLCPCB Part #
C2445613
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 150V 167V 1uA 2.47A 243V 600W TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS