ATV02W6V5-HF
MFR.Part #
ATV02W6V5-HF
JLCPCB Part #
C2445204
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 17.86A 200W 250uA 6.5V 7.22V TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS