ATV15C130J-HF
MFR.Part #
ATV15C130J-HF
JLCPCB Part #
C3712277
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 13V 14.4V 21.5V 69.77A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS