ASMCJ78A-HF
MFR.Part #
ASMCJ78A-HF
JLCPCB Part #
C20185357
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.9A@10/1000us 126V 5uA 78V 95.8V Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS