3.0SMCJ75CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
3.0SMCJ75CA-HF
JLCPCB Part #
C3711859
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS