ASMCJ75A-HF
MFR.Part #
ASMCJ75A-HF
JLCPCB Part #
C20185355
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12.4A@10/1000us 121V 5uA 75V 92.1V Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS