TV50C700J-G
MFR.Part #
TV50C700J-G
JLCPCB Part #
C3707124
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 113V 44.69A 5kW@10/1000us 5uA 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS