SMCJ78A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ78A-QH
JLCPCB Part #
C3711965
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 163.8V 1uA 59.5A@8/20us 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS