TV30C8V5J-G
MFR.Part #
TV30C8V5J-G
JLCPCB Part #
C3714890
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 14.4V 208.33A 20uA 3kW 8.5V 9.44V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS