ASMCJ70CA-HF
MFR.Part #
ASMCJ70CA-HF
JLCPCB Part #
C20185354
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 113V 13.3A@10/1000us 5uA 70V 86V Bidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS