TV50C171JB-G
MFR.Part #
TV50C171JB-G
JLCPCB Part #
C2447630
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 170V 18.36A 189V 275V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS